BESPLATNA DOSTAVA ZA NARUDŽBE PREKO 300,00 KN.

O nama

Ljekarne Jagatić na tržištu se nalaze puna dva desetljeća. Godine 1996. osnovala ih je magistra farmacije Božica Šarec-Jagatić. Prva ljekarna otvorena je iste godine u Dupcu, gdje postoji i danas. U ova nepuna dva desetljeća zdravstvena ustanova otvorila je još 6 ljekarničke jedinice na području grada Zagreba te po jednu ljekarničku jedinicu u Koprivničko-križevačkoj, Varaždinskoj i Karlovačkoj županiji.

INFORMACIJE O INTERNET TRGOVINI

Ljekarne Jagatić
A: Trg Antuna Mihanovića 1, Dubec, 10040 Dubrava, Hrvatska
W: ljekarne-jagatic.hr
E: webshop@ljekarne-jagatic.hr
T:

Ljekarne Jagatić - O nama
DUBEC
A: Trg A. Mihanovića 1, Dubec
T: 01/2925-272
E: dubec@ljekarne-jagatic.hr

Radno vrijeme:
pon - pet: 07.00 - 20.00
sub: 08.00 - 15.00
nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Ljekarne Jagatić - O nama
BELOVAR
A: Varaždinska 49, Belovar
T: 01/ 2043-317
E: belovar@ljekarne-jagatic.hr

Radno vrijeme:
pon - pet: 07.00 - 20.00
sub: 08.00 - 15.00
nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Ljekarne Jagatić - O nama
KRALJEVEČKI NOVAKI
A: Mate Broza 2a, Kraljevečki Novaki
T: 01/ 2013-313
E: novaki@ljekarne-jagatic.hr

Radno vrijeme:
pon - pet: 07.00 - 20.00
sub: 08.00 - 15.00
nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Ljekarne Jagatić - O nama
GORNJA RIJEKA
A: Trg S. Rubido 3, Gornja Rijeka
T: 048/855-575
E: grijeka@ljekarne-jagatic.hr

Radno vrijeme:
pon - pet: 07.00 - 20.00
sub: 08.00 - 13.00
nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Ljekarne Jagatić - O nama
KARLOVAC
A: Trg Josipa Broza 2, Karlovac
T: 047/415-523
E: karlovac@ljekarne-jagatic.hr

Radno vrijeme:
pon - pet: 07.00 - 20.00
sub: 08.00 - 15.00
nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Ljekarne Jagatić - O nama
IVANEC
A: Lovrečan 111, Lovrečan, Ivanec
T: 042/747-068
E: ivanec@ljekarne-jagatic.hr

Radno vrijeme:
pon - pet: 07.00 - 20.00
sub: 08.00 - 13.00
nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Ljekarne Jagatić - O nama
SESVETE
A: Bjelovarska 48b, Sesvete
T: 01/2005-463
E: sesvete@ljekarne-jagatic.hr

Radno vrijeme:
pon - pet: 07.00 - 21.00
sub: 07.30 - 20.00
nedjeljom: 08.00 - 13.00

Ljekarne Jagatić - O nama
SESVETE
A: Trakošćanska 28, Sesvete
T: 01/2004-108
E: sesvete2@ljekarne-jagatic.hr

Radno vrijeme:
pon - pet: 07.00 - 20.00
sub: 08.00 - 15.00
nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Ljekarne Jagatić - O nama
SREDNJACI
A: Srednjaci 10, Zagreb
T: 01/3843-299
E: srednjaci@ljekarne-jagatic.hr

Radno vrijeme:
pon - pet: 07.00 - 20.00
sub: 08.00 - 15.00
nedjeljom i praznicima: zatvoreno

Ljekarne Jagatić - O nama
ZDRAVSTVENA USTANOVA LJEKARNE JAGATIĆ (ljekarne-jagatic.hr) prijavila je prodaju medicinskih proizvoda na daljinu putem interneta, Hrvatskoj agenciji za lijekove i medicinske proizvode, Ksaverska cesta 4, 10000 Zagreb, http://www.halmed.hr/

HALMED - BAZA IZDANIH DOZVOLA

Izdvojeni proizvodi